Articles Posted in the " Podróże " Category • Turystyka w Polsce

  Patrząc na walory turystyczne naszego kraju nie powinniśmy wyjeżdżać poza jego granice. Niezależnie od położenia geograficznego każde miasto do zaoferowania turystom ma bardzo wiele różnych atrakcji. Północ i południe, to z pewnością najbardziej oblegane tereny. 
 • Blog podróżniczy na Androidzie: Praktyczny Przewodnik

  Znany blog podróżniczy Praktyczny Przewodnik wydał właśnie wraz z firmą Tweeba sp. z o.o. aplikację pozwalającą śledzić najnowsze wpisy na stronie. W apce znajdziemy inspiracje na wakacje, wskazówki o promocjach na loty, tanie hotele i wycieczki last minute. Są też pomysły na długie weekendy.


 • Zante, czyli Zakynthos

  Inną nazwą dla znanej wyspy Zakintos jest Zante. To trzecia co do wielkości wyspa archipelagu Wysp Jońskich. Leży też najbardziej, wyłączając wyspę Kitira, na południu. W czasach nowożytnych należała do Republiki Weneckiej, Brytyjczyków i potem znów do Grecji. Dziś możemy ją oglądać w stanie zubożałym, bowiem w 1953 roku region ten nawiedziło gigantyczne trzęsienie ziemi […] • Szlak Przygody w Świętokrzyskim i Mazowieckim

  Rusza Szlak Przygody – największy sieciowy produkt turystyczny w Polsce tworzony na terenie województw świętokrzyskiego i mazowieckiego, oparty na systemie lojalnościowym. Obecnie do projektu przystępują firmy partnerskie, a już od maja będą mogli korzystać z niego pierwsi turyści.