7 powodów dla których warto zakupić wymarzoną wycieczkę na Lostravelos.com

Oto 7 powodów, dla których warto zakupić wycieczkę w internetowym biurze podróży Lostravelos.com:

1. Oszczędność czasu – nie musisz już stać i czekać w kolejkach, by ktoś w końcu zaprosił Cię do rozmowy na temat Twoich wymarzonych wakacji. Nie musisz także stać w korkach ani przejeżdżać kilkudziesięciu kilometrów i wydawać na paliwo, jeśli mieszkasz z dala od miasta, w którym znajduje się najbliższe biuro podróży. Podczas rezerwacji wycieczki w Lostravelos.com sztab konsultantów i doradców obsłuży bardzo szybko Twoje zapytanie i zamówienie, a Ty możesz siedzieć sobie wygodnie w ulubionym fotelu i popijać mrożoną herbatę.

2. Pieniądze rzecz nabyta, ale warto je zaoszczędzić. W internetowym biurze podróży Lostravelos.com znajduje się największy w Polsce zbiór ofert wczasów wypoczynkowych i wycieczek objazdowych. Dzięki dużej liczbie partnerów mamy możliwość porównania podobnych ofert wycieczek i znalezienia tego samego hotelu w najniższej proponowanej cenie. Poza tym, biuro internetowe ma najniższe ceny wycieczek, które można kupić na terenie naszego kraju.

3. Różnorodność ofert – Lostravelos.com współpracuje z ponad 200 organizatorami wycieczek, wczasów i kolonii w Polsce i za granicą, daje to możliwość wyboru jednej z ponad 700 000 ofert. Dlatego masz gwarancję, że dla Ciebie przygotujemy najlepszą ofertę pod kątem Twoich zainteresowań i możliwości finansowych. Dodatkowo dużo większy wybór ofert, niż w stacjonarnym biurze, pozwoli na znalezienie miejsc nawet w ostatniej chwili.

4. Wygoda – nie musisz chodzić z biura do biura, bo w pierwszym nie ma już miejsc, w drugim są, ale już czeka na nie pięć innych osób w kolejce przed Tobą, w trzecim nie można płacić kartą i musisz biec do banku czy bankomatu, w kolejnym musisz dopłacić jeszcze 500 zł, a tyle nie masz akurat przy sobie. Wracasz znudzony, poirytowany i zmęczony do domu z pustymi rękoma. W biurze internetowym dużo łatwiej można przejść z oferty do oferty, klikając na stronie lub jeszcze wygodniej – określić czego szukasz, a konsultant przedstawi propozycje specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

5. Bezpieczeństwo – Lostravelos.com współpracuje tylko ze sprawdzonymi organizatorami turystyki. Nie musisz także chodzić z gotówką po głównych ulicach miast narażając się na kradzież lub niefortunne zgubienie. W internetowym biurze podróży Lostravelos.com zapłacisz w łatwy i bezpieczny sposób nie wychodząc z domu poprzez internetowy przelew bankowy lub kartą kredytową. Zwolennicy tradycyjnych form płatności mogą zapłacić za zarezerwowaną wycieczkę przelewem w banku lub przekazem pocztowym.

6. Fachowe Doradztwo – w naszym biurze pracują konsultanci, którzy dzięki swojemu doświadczeniu doradzą Ci, gdzie najlepiej wyjechać w wymarzoną podróż. Polecą także sprawdzony hotel, w którym sami mieli okazję przebywać lub cieszy się dobrymi opiniami wśród naszych klientów.

7. To jest proste – wystarczy kilka kliknięć, aby wybrać interesującą Cię ofertę, sprawdzić jej dostępność i zakupić nie wychodząc z domu. Bez żadnego wysiłku oglądasz oferty, wybierasz wycieczkę, otrzymujesz dokumenty rezerwacyjne, podpisujesz je, płacisz i pakujesz się na wyjazd.

Portal turystyczny Lostravelos.com jest członkiem Polskiej Izby Turystyki