Blog podróżniczy na Androidzie: Praktyczny Przewodnik

Znany blog podróżniczy Praktyczny Przewodnik wydał właśnie wraz z firmą Tweeba sp. z o.o. aplikację pozwalającą śledzić najnowsze wpisy na stronie. W apce znajdziemy inspiracje na wakacje, wskazówki o promocjach na loty, tanie hotele i wycieczki last minute. Są też pomysły na długie weekendy.

Na pomysł darmowej aplikacji wpadł jeden z bardziej znanych polskich blogerów turystycznych. – W czasie intensywnego rozwoju rynku smartfonów i tabletów warto udostępnić Czytelnikom wygodne sposoby korzystania z informacji o turystyce publikowanych w Internecie. Wspólnie z firmą Tweeba wydaliśmy zatem aplikację na system Android, która pozwala szybko zapoznać się z nowymi artykułami publikowanymi przeze mnie – mówi Grzegorz Pękała, autor bloga turystycznego praktycznyprzewodnik.blogspot.com. – Obecnie dostępne są takie opcje jak przeglądanie bloga oraz poznanie spisu najciekawszych miejsc na urlop oraz na długie weekendy. Można także przeglądać liczne przewodniki turystyczne.

Aplikację „Praktyczny Przewodnik” można pobrać za darmo z platformy Google Play >>

Tweeba opublikowała wcześniej między innymi aplikację Przewodniki YouGO! Mobile, która pozwala na wygodne zwiedzanie atrakcji turystycznych ze smartfonem, a także zestaw oprogramowania do nauki języków obcych na urządzenia mobilne. Firma szykuje też nowy system wspomagający podróżników w wyszukiwaniu tanich lotów.