Gran Canaria i Polska w nowym YouGO! Magazine 4/2012

Ukazał się nowy numer YouGO! Magazine, który poświęcony jest wakacjom na wyspie Gran Canaria i zwiedzaniu Polski. W magazynie podróżniczym znajdą zatem inspirację zarówno zwolennicy ucieczki od zimy do ciepłych krajów, jak i miłośnicy podróżowania po naszym kraju.

Reportaż z Gran Canarii obejmuje wszystkie ważne atrakcje turystyczne na wyspie – od ściśle wypoczynkowych plaż Maspalomas i Playa del Ingles po ukryte w górach miejscowości Barranco de Tejeda i Teror. Zaglądamy też do Pozo Izquierdo, które gromadzi windsurferów z całej Europy.

Drugim tematem jest zwiedzanie Polski, a dokładnie podróżowanie po niej śladami sławnych Polaków. Odwiedzamy między innymi Wrocław, Frombork, Gniezno, Zakopane i polskie morze. Artykuł nadesłała Czytelniczka YouGO! Magazine – Joanna Kolczyńska.

Magazyn można bezpłatnie pobrać ze strony www.yougo.pl/magazine lub przeglądać go online. W portalu dostępny jest też reportaż wideo z podróży na Gran Canarię oraz filmy o atrakcjach turystycznych w Polsce.

– Zapraszamy wszystkich, którzy pragną się podzielić swoimi wspomnieniami z podróży, do nadsyłania reportaży, zdjęć i pomysłów na wakacje na adres kontakt@yougo.pl – mówi Grzegorz Pękała z portalu. – Wybrane artykuły ukażą się na łamach YouGO! Magazine.

Kolejny numer poświęcony będzie Walencji, Tomatinie w Buñol oraz jeździe na nartach.