Best Hotel Award 2012 – o miano najlepszego hotelu walczy Bukovina Terma Hotel Spa

Jeżeli chcesz wyróżnić BUKOVINA Terma Hotel Spa, to wiedz, że startuje on w konkursie na najlepszy hotel roku 2012 – Best Hotel Award 2012. Na hotel głosować można poprzez Internet do dnia 5 lutego 2012.

Hotelowy kompleks, słynący z luksusu, położony jest w Bukowinie Tatrzańskiej. Teraz dostał szansę na dodatkową sławę poprzez nominację w kategorii: Hotele 4-5 gwiazdkowe w górach w konkursie Best Hotel Award 2012. O tym, do kogo trafi tytuł najlepszego hotelu zdecydują w głosowaniu hotelowi goście, którzy oddawać głos mogą przez Internet. Głos należeć będzie również do Kapituły Konkursu.

Głosowanie na BUKOVINA Terma Hotel Spa odbywa się w profilu organizatorów konkursu na portalu Facebook: http://www.facebook.com/rezerwujepl. Uczestnicy głosowania mogą wygrać vouchery hotelowe przygotowane przez partnerów plebiscytu oraz ciekawe nagrody rzeczowe. A zatem miłośnicy turystyki już teraz powinni zajrzeć na profil. Głosowanie na najlepszy hotel trwa do 5 lutego 2012. A już 6 lutego poznać mamy wszystkich nominowanych do Nagrody.

Nagroda Best Hotel Award przyznawana jest najlepszym polskim i zagranicznym hotelom. Jest to druga edycja prestiżowego konkursu. W zeszłorocznej edycji głosowało ponad 11.500 osób. Plebiscyt organizowany jest przez portal turystyczny rezerwuje.pl oraz Global Hotels&Travels. Dodatkowe wiadomości o konkursie na stronie internetowej www.besthotelaward.pl

Zobacz też: Przewodniki Turystyczne