Ferie 2012 – relaks i sport w BUKOVINA Terma Hotel Spa

Jak połączyć szaleństwo na nartach z rodzinnym wypoczynkiem w górach? Propozycję ma Bukovina Terma Hotel Spa, który przygotował dla gości dedykowaną ofertę na ferie zimowe 2012. W ramach pakietu skorzystać można nie tylko z atrakcji hotelowych i basenów termalnych, ale także z darmowych skipassów na pobliskie stoki narciarskie.

Bukowina Tatrzańska jest jedną z najwyżej położonych miejscowości turystycznych w Polsce, dlatego też warto wziąć ją pod uwagę jako bazę wypadową w góry. Tej zimy skorzystasz z wielu stoków i wyciągów narciarskich. Nowa oferta „Bukovina Terma Hotel Spa & Ski” umożliwia turystom wygodne korzystanie z dobrodziejstw zimy, bowiem narciarze i snowboardziści mogą uniknąć czekania w kolejkach przed wyciągiem. Pakiet zimowy obowiązuje do 31 marca 2012.

Oto szczegóły. W ramach oferty „BUKOVINA Terma Hotel Spa & Ski”, przygotowanej specjalnie na ferie 2012, Goście otrzymają dostęp do licznych atrakcji bukowiańskiego kompleksu oraz skipassy na jazdę na nartach w ramach karty hotelowej. Klientom mają zapewniony transport na stoki narciarskie, w tym do Stacji Narciarskiej Wierch Olczański oraz Stacji Narciarskiej Rusiń-ski. Wszystkie trasy, z których korzystać można w ramach pakietu są oświetlone, sztucznie dośnieżane i ratrakowane.

Podczas ferii zimowych w hotelu Bukovina znajduje się wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego. Każdy, kto dopiero zaczyna jazdę na nartach i snowboardzie, może liczyć na naukę pod okiem ekspertów, czyli profesjonalnych instruktorów narciarstwa.

Oferta na ferie zimowe zainteresować powinna nie tylko mieszkańców północnych regionów kraju, ale także turystów z centralnej i południowej Polski. Warto przypomnieć, że otwarte zostało nowe połączenie lotnicze Eurolotu z Gdańska i Warszawy do Popradu. BUKOVINA Terma Hotel Spa zapewnia nieodpłatny transport z lotniska Porad-Tatry do położonej w odległości zaledwie ok. 50 km Bukowiny Tatrzańskiej. Istnieje także możliwość wynajęcia samochodu na czas pobytu.

Może zatem zima na Podhalu?