Novotel dla dzieci

Hotele Novotel oferuje program Family&Novotel dla podróżujących rodzin z dziećmi. Hotele współpracują z instytucjami pracującymi na rzecz potrzebujących dzieci w Polsce. W marcu przekażą wybranym placówkom mebelki z kącików zabaw dla dzieci. Pociechy będą mogły również zwiedzić hotele.

W sobotę 3 marca Novotel Warszawa Centrum przyjmie podopiecznych Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Józefowie k/Warszawy. Najmłodsi zwiedzą obiekt i obejrzą film „Załoga G” w zaaranżowanej „na kino” sali konferencyjnej. Po słodkim poczęstunku pracownicy hotelu zaproszą dzieci do wspólnej gry na dostępnych w hotelu konsolach do gier Xbox 360° i Kinect. Hotel przekaże też dla ośrodka wyposażenie kącika zabaw – meble o zabawnych kształtach i żywych kolorach.

Novotel działa na wielu płaszczyznach z myślą o najmłodszych od wielu lat. Współpracuje z instytucjami zewnętrznymi i organizuje programy dla małych gości i ich rodzin zatrzymujących się w hotelu. Program Family&Novotel to bezpłatny pobyt i śniadania dla dwójki dzieci do 16. roku życia, które współdzielą pokój z rodzicami. Rodzice otrzymują zwykle 50% zniżki dla dzieci, które wybiorą pobyt w osobnym pokoju. Restauracja hotelowa ma menu dziecięcych potraw przestrzegających reguły zdrowego żywienia. Dla wygody rodzin bezpłatnie udostępnione są łóżeczko, przewijak, podgrzewacz do butelek czy też krzesełko do karmienia.

Każde dziecko otrzymuje zabawkę. Młodsi mogą zabawić się w gry edukacyjne, a starsi pograć na konsolach Xbox 360°. Do dyspozycji są też w wielu lokalizacjach baseny i ogrody umożliwiające rekreację.