Ekspresowy relaks w Hotelu Bryza Resort & SPA

Nie masz czasu na chwilę oddechu a czas jak na złość nie chce się zatrzymać? Żyjemy wciąż na wysokim biegu i z dnia na dzień wpadamy w coraz większy wir codziennych obowiązków. Nie zawsze starcza nam czasu a co najważniejsze energii na chwilę troski i rozpieszczenia tylko dla siebie. Hotel Bryza na najbliższy weekend przygotował ekspresową ofertę krótkiego relaksu, idealną dla zabieganych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, które nie mają zbyt dużo czasu na dłuższy wypoczynek, Hotel Bryza proponuje pobyt w dniach 26-27.11.2011, czyli jedna doba, ale wypoczynek przez całe dwa dni! W niedzielę gościom, którzy będą chcieli przedłużyć sobie chwile relaksu, hotel ekstremalnie przedłuży dobę, nawet do godz. 16:00.

Pomimo krótkiego weekendu nie obędzie się również bez prezentu od hotelu w formie pakietu dodatkowych atrakcji. Będą zatem indywidualne konsultacje z kosmetyczką, Nordic Walking, Aqua Aerobic, oraz zajęcia w siłowni z instruktorem fitness. A dla sympatyków nowinek kulinarnych i odkrywania nowych smaków przygotowane będą warsztaty kulinarne z szefem kuchni, podczas których zaprezentowane zostaną nowoczesne techniki kulinarne w technilogii Sous – vide. Niespotykane aromaty, kuszące zapachy i nieziemskie doznania smakowe pojawią się obowiązkowo również na obiadokolacji przygotowanej w restauracji. Goście zostaną również zaproszeni do skorzystania z super promocji najnowszych zabiegów SPA: zabiegu herbacianego, bawełnianego lub maski algowej. Sobotni wieczór zakończy się nastrojowym koncertem fortepianowym w kawiarni hotelowej.

Oferta obowiązuje w dniach 26-27 listopada 2011. Cena pakietu 395 zł dla 2 osób.