Slajdowisko o wyspie Gran Canaria w Krakowie

Portal turystyczny YouGO! oraz krakowski pub Sibro zapraszają na prezentację wyspy Gran Canaria. Pokaz filmów, zdjęć oraz dyskusja o wakacjach na hiszpańskiej wyspie już 27 listopada o godzinie 20:00 przy ulicy Węgłowej 4.

Gran Canaria to jedna z wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich, słynąca z pięknych plaż – w tym jednej z najbardziej znanych – Maspalomas. O urokach Gran Canarii oraz turystyce masowej i indywidualnej opowie Grzegorz Pękała z portalu turystycznego YouGO!
– Podczas wakacyjnej wyprawy po Europie zwiedziłem kilka gorących miejsc, ale Gran Canaria zaoferowała mi najwięcej relaksu, rozrywki i wiedzy o Hiszpanii – mówi Grzegorz. – Spotkanie w Sibro będzie dla uczestników okazją do poznania takich turystycznych hitów wyspy jak plaże Maspalomas, stolica Las Palmas de Gran Canaria i jej stare miasto Vegueta, miejscowości w głębi lądu – Teror, Arucas, Aguimes czy też Pozo Izquierdo – raj dla windsurferów.
Pub Sibro zaprasza też na hiszpańskie wino i do posłuchania muzyki z Hiszpanii. Przewidujemy też niespodzianki!

Sibro to pub przy ulicy Węgłowej 4 w Krakowie, w pobliżu Placu Wolnica. YouGO! jest portalem turystycznym, w którym każdy może opublikować swoją relację z wakacji oraz pobrać przewodniki po różnych miejscach świata.

27.11.2012 (wtorek), godz. 20.00
Sibro, ul. Węgłowa 4