Tour Salon 19-22 października 2011

Dla wystawców 22. edycja targów Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu to przede wszystkim miejsce promocji, prezentacji ofert oraz nawiązywania nowych kontaktów. Dla zwiedzających (biura podróży i touroperatorzy, polskie regiony, gestorzy bazy noclegowej oraz przewoźnicy) to okazja do spotkań z podmiotami turystycznymi z całego świata.

Tour Salon to także okazja do zapoznania się z zachęcającymi ofertami turystycznymi na najbliższe sezony, możliwość poznania nowinek, produktów czy chociażby skuszenie się na atrakcje oferowane przez wystawców, a także zobaczenia pokazów i konkursów na stoiskach oraz występów na scenie.

Poza możliwościami, które Tour Salon daje wystawcom oraz zwiedzającym, przyczynia się on także do promowania walorów naszego kraju za granicą i tym samym pomaga budować markę i wizerunek Polski, jako miejsca nieskażonego, posiadającego swój wyjątkowy charakter i uplasowanego na turystycznej mapie Europy.

Targi turystyczne Tour Salon to miejsce gdzie odbywa się największa ilość wydarzeń towarzyszących i co szczególnie nas cieszy – to popularne i uznane miejsce spotkań branży.

Ubiegłoroczna edycja największych w kraju targów turystycznych zgromadziła 760 wystawców z 30 krajów oraz ponad 30.000 zwiedzających, wśród których ok. 15.000 profesjonalistów podczas dwóch pierwszych dni targowych.

Najbliższa edycja targów Tour Salon po raz kolejny stanie się platformą bezpośredniego spotkania specjalistów i służyć będzie wymianie wiedzy oraz doświadczeń. Trwa ustalanie programu.

http://www.tour-salon.pl/