Zimowe weekendy w Hotelu Bryza Resort & SPA

Hotel Bryza Resort & SPA przygotował dwa grudniowe weekendy tematyczne z licznymi darmowymi atrakcjami.

Pierwszy zimowy weekend poświęcony będzie tematyce giełdowej i inwestowaniu. „Emocjonujący weekend giełdowy” rozpocznie się już 9 grudnia i stanowić będzie zwieńczenie konkursu facebookowego ogłoszonego pod hasłem „Wymyśl weekend, wygraj weekend!”. Praktyczne porady finansowe, sposoby na skuteczne inwestowanie i wzbogacenie się, czyli garść interesujących wskazówek… Wszystko to omówione zostanie podczas spotkania ze znanym analitykiem giełdowym Panem Rolandem Paszkiewiczem, Dyrektorem Biura Analiz i Rzecznika Prasowego Centralnego Domu Maklerskiego Pekao, częstym gościem programów o tematyce gospodarczej w TVN CNBC, TV Biznes oraz TOK FM. Tajniki giełdowych kuluarów będzie można poznać na indywidualnych konsultacjach z analitykiem oraz sprawdzić swoją wiedzę podczas quizu z upominkami i nagrodami.

Niedługo rozpoczniemy przedświąteczną bieganinę i będziemy szukać oryginalnych pomysłów na nietuzinkowe dekoracje i może bardziej urozmaicone menu wigilijne. W połowie grudnia nadarzy się zatem nie lada okazja do skorzystania z prawdziwej kopalni pomysłów na uczynienie tych rodzinnych świąt pełnymi magii niczym powrót do lat błogiego dzieciństwa. Pakowanie prezentów, dekorowanie domu, oryginalne smaki i niebiańskie zapachy… Podczas weekendu 16-18 grudnia zorganizowane zostaną świąteczne warsztaty kulinarne z szefem kuchni Andrzejem Bałdygą, na których goście uczyć się będą przyrządzać wigilijne potrawy, ale oczywiście nie obędzie się również bez degustacji. Naukę wykonywania nietuzinkowych dekoracji wigilijnych według najnowszych trendów poprowadzi Dyrektor Gastronomii Hotelu Bryza Wioletta Wnętrzak.

Zarówno pierwszy jak i drugi weekend tematyczny, będący specjalnym prezentem od hotelu, umilą gościom atrakcje dodatkowe. Mając na względzie holistyczną dbałość o potrzeby zarówno ciała jak i ducha, Hotel Bryza zaproponuje gościom szereg sportowych atrakcji, po których z pewnością nastąpi zastrzyk energii m in. Nordic Walking brzegiem morza z trenerem, aerobic z indywidualnych trenerem oraz korzystanie z kompleksu basenów, sauny suchej, łaźni parowej i Sali fitness. Specjalną atrakcją dla Pań szczególnie w ramach przygotować do szaleństw sylwestrowej nocy będą indywidualne konsultacje z kosmetyczką. Na zakończenie dnia prawdziwym balsamem dla ucha będzie sobotni koncert fortepianowy w kawiarni.

Prezent od hotelu w formie dwóch tematycznych weekendów spełni oczekiwania zarówno gości nastawionych na szybki przedświąteczny relaks, jak i gości chcących wykorzystać dwa weekendowe dni na zdobycie praktycznej wiedzy i nowych umiejętności na wysokim poziomie.