Wakacyjny konkurs YouGO! dla podróżników

Portal turystyczny www.yougo.pl przygotował dla miłośników podróżowania konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Aby wziąć w nim udział, należy przesłać swój pomysł na wakacje.

– Część z nas powróciła już z wakacyjnego wypoczynku i przywiozła mnóstwo wspomnień i zdjęć. Część z nas dopiero planuje urlop i przygotowuje się do wyjazdu. To dobra okazja, aby z wykonanych zdjęć lub zaplanowanych tras zwiedzania przygotować zgłoszenie do konkursu. Polega on bowiem na przesłaniu autorskiego pomysłu na wakacje lub relację ze swoich wakacji – mówi Grzegorz Pękała z portalu YouGO!

Zadanie dla konkursowiczów jest proste. Należy:
1. Zalogować się w portalu www.yougo.pl
2. Dodać swój pomysł na wakacje lub relację z nich.
3. Polubić portal na Facebooku.

Dla autorów najciekawszych zgłoszeń przygotowano następujące nagrody:
– Voucher o wartości 100 euro na dowolny kurs językowy w Sprachcaffe (ważny do końca 2014 roku)
– Książki „Dziewczyńska podróż dookoła świata” Justyny Minc i Pauliny Pilch od Wydawnictwa Feeria
– Mapy turystyczne i nagrody niespodzianki od YouGO! (książki, przewodniki i gadżety)

Pierwsza odsłona konkursu trwa do 14 sierpnia. Nadsyłane zgłoszenia publikowane są na bieżąco w portalu YouGO! Najlepsze z nich wybierze jury. Wyniki opublikowane będą na łamach www.yougo.pl

Konkurs towarzyszy wakacyjnej akcji YouGO! Portal podpowiada, gdzie pojechać, aby wydać za podróż jak najmniej. Wśród materiałów są poradniki, opisy atrakcji turystycznych oraz relacje z wyjazdów Czytelników serwisu. Ostatnio YouGO! wydało też magazyn online, w którym zebrano najciekawsze miejsca na spędzenie wolnego, letniego czasu. Informacje o promocjach na bilety lotnicze i hotele pojawiają się też na profilach portalu w social mediach – na Facebooku, w Google+ i na Twitterze.