Gdzie na ferie zimowe? Może na narty z Rainbow Tours

Rainbow Tours zaprasza w ferie zimowe na narty do Francji i Włoch. Przygotowano Figlokluby i szkółki narciarskie, a dla chcących uciec od śniegu są wyjazdy egzotyczne. Touroperator do ośrodków francuskich i włoskich zabiera samolotem.

Narty we Francji i we Włoszech
Apartamenty bez wyżywienia dominują w kraju ze stolicą w Paryżu, a we Włoszech – hotele.
Val di Sole od połowy stycznia do końca lutego zaprasza dzieci do Figloklubu. Tu pod nadzorem instruktorów będą mogły szkolić jazdę na nartach i brać udział w zabawach. Emilia Bratkowska, brand manager Rainbow Tours, mówi: – Szkółki są naszą nowością i skierowane są do osób zarówno świetnie jeżdżących na nartach jak i początkujących. Proponujemy zajęcia z polskimi instruktorami przez pięć dni w tygodniu za jedyne 249 złotych od osoby na tydzień.

Ciepłe kraje zimą
Wyloty na Sri Lankę, do Kenii oraz Tajlandii (Bangkok i Phuket) cieszą się dużym powodzeniem dzięki niższej cenie i większej ilość dostępnych miejsc. Na Sri Lankę lata co dwa tygodnie około 100 osób. Wybierane są zarówno wyjazdy objazdowe oraz wczasy. Zainteresowanie przykuwają też Peru, Brazylia, Kuba i Meksyk oraz Ekwador i Kolumbia. Z zimowych wakacji w mniejszej odległości od Polski turyści wybierają Egipt, Maroko i Emiraty Arabskie. W Hurghadzie i Sharm el Shekh, a także na Fuerteventurze na Wyspach Kanaryjskich także dostępne będą Figlokluby

Oferty feryjne są w katalogach Ucieczka od szarości/ W stronę słońca 2011/2012 i Magiczna zima 2011/2012.