Lataj taniej z Air France

Marzysz o weekendzie w Paryżu, a może egzotycznej wyprawie do Delhi? Sezon urlopowy wciąż trwa – specjalną promocję na bilety lotnicze do krajów Europy, Azji oraz Ameryki Północnej przygotowały linie Air France.

Stary Kontynent ma turystom wiele do zaoferowanie. Piękno europejskich miast poznawać można teraz razem z Air France. „Podróż do Paryża kosztuje jedyne 399 zł. Do Madrytu lub Barcelony polecimy już od 599 zł. Natomiast Rzym odwiedzić można za 629 zł” – mówi Ewa Malec, specjalista ds. sprzedaży biletów lotniczych z portalu Whynotfly.pl.

Z promocji skorzystają też osoby wybierające się do USA oraz Kanady. Ceny biletów do najchętniej odwiedzanych, amerykańskich miast: Chicago i Nowego Jorku rozpoczynają się od 1799 zł. Podróżujący samolotem odwiedzić mogą także słoneczne Maiami, podziwiać Golden Gate w San Francisco czy zwiedzić Miasto Aniołów – Los Angeles. To nie wszystko, oferta Air France obejmuje także loty w inne fascynujące miejsca w Ameryce Północnej.

„Taniej polecą też miłośnicy orientalnych klimatów. Delhi, Szanghaj, Pekin, Bangkok –
to tylko niektóre z kierunków wypraw, które można wybrać korzystając z promocji. Tajemnice Azji odkrywać można już za 2199 zł”
– dodaje Malec.

Podane ceny zawierają wszystkie podatki i opłaty lotniskowe, nie obejmują natomiast opłat za wystawienie biletu. Rezerwacji dokonywać można m.in. na stronie www.whynotfly.pl do 3 października 2011r. Tanie połączenia obowiązywać będą do 31 marca 2012 roku.