YouGO! i telewizja M kontynuują cykl o podróżach w 2013 roku

W 2013 roku w krakowskich i łódzkich tramwajach oraz autobusach, na 388 ekranach LCD emitowany będzie nowy cykl filmów o podróżach – Dokoła Świata. Telewizja M i portal turystyczny YouGO! przygotowują kolejne reportaże o atrakcjach turystycznych w kraju i na świecie.

Dotychczas pasażerowie komunikacji miejskiej mieli możliwość poznać takie miejsca jak Gran Canaria, Fuerteventura, Malta, Barcelona oraz wybrzeże Costa Brava, Londyn, Ostrawa, Sycylia, Majorka, Madryt i Walencja. Widzowie mieli okazję poznać też takie polskie miejscowości jak Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Cieszyn, Barwałd Dolny czy Kraków.

Autorzy programu udają się z kamerą zarówno nad morze, w góry, jak również do miast i na wieś. – Pasażerów komunikacji miejskiej w roku 2013 zabierzemy w nowe miejsca w Polsce i za granicą – zapowiada Grzegorz Pękała, szef portalu www.yougo.pl. – W kolejnym cyklu programów turystycznych pokażemy między innymi Oslo, Sztokholm oraz Wieliczkę. W reportażach prezentujemy nie tylko najładniejsze plaże i atrakcje turystyczne, lecz również regionalną kuchnię oraz zwyczaje i fiesty.

Program telewizji M emitowany jest łącznie na 388 ekranach LCD, w środkach komunikacji miejskiej na terenie Krakowa i Łodzi. – Z początkiem lutego uruchomiliśmy nową ramówkę, w której znalazło się wiele ciekawych propozycji. Przygotowując nowe programy nie rezygnujemy z projektów, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pasażerów komunikacji miejskiej, tak też jest z programem Dookoła Świata – mówi Patrycja Piórecka-Pacholczyk, Dyrektorka Oddziału Kraków Novamedia innovision Sp. z o.o.

– Dzięki telewizji M pasażerowie mają dostęp do aktualnych informacji m.in. z kraju i ze świata. Zapewniamy również różne formy rozrywki poprzez emitowane poradniki video, programy modowe czy naukę języka angielskiego z przymrużeniem oka.
Dzięki podejmowanym inicjatywom zdobyliśmy zaufanie pasażerów, które przełożyło się na fakt, że w najbliższym czasie telewizja M zagości na Górnym Śląsku – dodaje Dyrektorka Patrycja Piórecka-Pacholczyk.

Portal YouGO! emisję programów wzbogaca poszerzonymi reportażami pod adresem www.yougo.pl, dzięki czemu widzowie mogą łatwo otrzymać dodatkowe informacje o wymarzonym kierunku podróży oraz porady przydatne w planowaniu wakacji. Witryna dostępna jest także w wersji na smartfony i tablety pod adresem m.yougo.pl.

Dodatkowe informacje o programie telewizji M znaleźć można na stronie internetowej www.telewizjam.pl