Zorganizuj wakacje z Podajdalej.pl

2 czerwca na portalu pomocowym Podajdalej.pl ruszyła specjalna akcja wakacyjna. Internauci będą mogli uzyskać szybką i wiarygodną poradę dotyczącą planowania urlopu i letnich wyjazdów.

Przez dwa tygodnie, począwszy od 2 czerwca, na stronie www.podajdalej.pl/akcje/wakacje będzie można zapytać m.in. o to, gdzie spędzić tegoroczny urlop, jak znaleźć sprawdzony i niedrogi nocleg, co ze sobą zabrać w daleką podróż lub jak się przygotować do samodzielnej wyprawy w nieznane. Prośby o pomoc internauci będą mogli dodawać bez potrzeby zakładania konta. Warto jednak skorzystać z opcji rejestracji, można to zrobić w prosty sposób, łącząc swoje konto z tym na Facebooku. Na pytania internautów będą opowiadać inni użytkownicy portalu oraz partnerzy merytoryczni akcji: Lataj.pl, Przewodniki Berlitz, Wypoczynet.pl, Poprostupodroze.com, Dziennikturystyczny.pl oraz PraktycznyPrzewodnik.info.

Podajdalej.pl to serwis, w którym internauci mogą wzajemnie udzielać sobie pomocy, zarówno w formie informacji wymienianych poprzez sieć, jak i działań w realnym życiu. Serwis wyposażony został w zaawansowane mechanizmy oceny działań użytkowników, pozwalające szukającym pomocy na łatwe znalezienie osoby godnej zaufania. Autorem serwisu jest firma Team Solutions, znana dzięki takim projektom jak popularny dysk internetowy – Chomikuj.pl oraz usługa automatycznego tworzenia kopii zapasowych online – Auto Backup.pl

Akcja wakacyjna portalu będzie promowana przez partnerów przedsięwzięcia wśród ich czytelników i klientów oraz wśród dotychczasowych użytkowników portalu Podajdalej.pl. Dodatkowo wspierać ją będzie kampania bannerowa w zaprzyjaźnionych serwisach.