Alternatywny i dobry sposób gry u totalizatora sportowego

fdMnóstwo ludzi próbuje swoich sił grając w totolotka i liczy na bardzo duże pieniądze, które zmienią ich los. Czy jest metoda na wygraną? Oczywiście.

Jak wiemy ze szkolnych lekcji matematyki, możliwości wygranej w totalizatorze, zgodne z prawidłami statystyki to jeden do czternastu milionów.

Obstawienie wszystkich możliwości kosztowałoby nas 27 967 632 zł. Jak wiemy wygrane są niższe od tej kwoty. Zatem nie tędy droga. Jeżeli wierzymy, że losowanie odbywa się prawidłowo i bez żadnych odchyleń spowodowanych błędem konstrukcyjnym czy innym podobnym maszyny losującej nasze szanse wyglądają znikomo. Jednak warto w tym miejscu przypomnieć historyjkę czwórki obywateli Szwecji, którzy pięć lat temu rozbili bank w kasynie Ritz w Londynie. Grupa ludzi filmowała ruletkę za pomocą kamery wbudowanej do telefonu komórkowego. Telefon był sprzężony z komputerem, który analizując prędkość rzuconej kulki przez krupiera przesyłał sygnał członkowi grupy w jakim sektorze należy obstawiać liczby. W ten sposób zmniejszyli prawdopodobieństwo wypadnięcia danej liczby do zaledwie 6:1 na swoją korzyść (normalnie w ruletce wynosi ono 37:1). Tuż przed czwartym okrążeniem kulki obstawiali właściwe numery. W sumie wygrali prawie 2 mln funtów, ale zostali aresztowani przez policję. Po ośmiu miesiącach sąd ich uniewinnił wskazując, że członkowie gangu nie wpływali w żaden sposób na samo działanie maszyny. Całą historię można było przeczytać w dzienniku the Times.

Trudno stwierdzić, że podobny schemat da się zastosować do gier liczbowych oferowanych przez Totalizator Sportowy, ale istnieje grupa zwolenników takiej teorii. Nawet jeśli ktoś wynajdzie tego rodzaju prawidłowość zwiększającą prawdopodobieństwo na własną korzyść wątpliwe, żeby chciał się nią z kimkolwiek podzielić.

Jeżeli interesują nas skuteczne systemy lotto to na pewno należy dokładnie się przyglądać każdej takiej ofercie, ponieważ wtedy będzie można liczyć na to, że znajdziemy system, który będzie nam pomagał w zarabianiu pieniędzy. Należy dodać, że skuteczne systemy multilotka oraz systemy dużego lotka coraz częściej łączą w sobie nie tylko statystyczną wiedzę i doświadczenie graczy ale również umiejętność przeprowadzania analizy i logikę.

Sporo osób jest jednak niecierpliwych i chce mieć kasę i zysk już teraz, za chwilę. Wykorzystują to właśnie loterie czy banki udzielające kredytów konsumpcyjnych na coraz większą skalę. Kultura typu, że „muszę mieć to teraz” jest podsycana przez reklamy, które mają wpływ nasze wszystkie zmysły i ciężko się wyzwolić z takiego myślenia.