Konkurs! Wygraj weekendowy pobyt w hotelu Haffner

Praktyczny Przewodnik, serwis Hotele.pl oraz Hotel Haffner zapraszają do wzięcia udziału w konkursie o weekendowy pobyt w Sopocie! Zadanie konkursowe jest proste, a nagroda wiele warta!

Nagroda:
Wygraj weekendowy pobyt w hotelu Haffner w Sopocie (2 noclegi), dla dwóch osób
Voucher na nocleg jest do wykorzystania do 31 maja 2013 roku (z wyjątkiem okresu 26.04-06.05).

Hotel Haffner **** znajduje się w centrum Sopotu, tuż przy plaży, nieopodal lotniska im. Lecha Wałęsy (GDN). Blisko stąd także na zabytkowe Stare Miasto w Gdańsku. Hotel dysponuje m. in. 100 pokojami i 6 apartamentami z bezpłatnym dostępem do Internetu. Działają tu restauracje i kawiarnia, a także SPA z bogatą ofertą zabiegów, basen, sauny i jacuzzi. Dla przedsiębiorców przygotowano nowocześnie wyposażone centrum biznesowe, gdzie można zorganizować konferencję. Przygotwano też moc atrakcji dla najmłodszych Gości.
Zobacz ofertę hotelu na hotele.pl/sopot/haffner/

Hotel w Sopocie ze śniadaniem

Sopot Restauracja hotel

Zasady konkursu:
Wykonaj łącznie poniższe zadania:

  1. Prześlij na praktyczny.przewodnik@gmail.com własne zdjęcia, filmy i opis ciekawej atrakcji turystycznej, która najbardziej Ci się spodobała lub obok której mieszkasz.
  2. Polub profil Praktycznego Przewodnika na Facebooku – kliknij, aby przejść >>

Wygrywa autor najbardziej oryginalnej propozycji – decyzja jury. Im ciekawsze opisy i materiały multimedialne, tym większe szanse na wygraną. Przesłanie materiałów oznacza zgodę na ich publikację w blogu Praktyczny Przewodnik, serwisach należących do YouGO! sp. z o.o. oraz mediach społecznościowych, np. Facebook.

Zwycięzca otrzyma voucher na weekendowy nocleg w hotelu Haffner do realizacji do 31 maja (z wyjątkiem okresu 26.04-06.05).

Terminy:
Początek przyjmowania zgłoszeń: 2 kwietnia
Koniec przyjmowania zgłoszeń: 22 kwietnia
Wyniki ogłosimy do 26 kwietnia

Nagrodę fundują:
Sopot Hotel Tanie hotele