Prześlij foto z wakacji, wygraj biżuterię

Autorska, ręcznie tworzona biżuteria od Kaboszonerii oraz podróżnicze niespodzianki od serwisu turystycznego YouGO! to nagrody w konkursie na zdjęcie z wakacji 2012. Konkurs trwa do 30 września 2012.

Kaboszoneria to autorska biżuteria wykonana z kaboszonów, czyli szklanych, przezroczystych kamieni. – Specjalnością Kaboszonerii są projekty na indywidualne zamówienie klientów. Pomysł wziął się z podejrzanych na blogu magnesów na lodówkę i ewoluował w stronę wisiorków, kolczyków, pierścionków, a nawet spinek do mankietów i guzików – mówi Agata Chwedczuk z www.kaboszoneria.blogspot.com.

Trzy zestawy tej wyjątkowej biżuterii oferują dla autorów najlepszych fotek blog turystyczny Praktyczny Przewodnik, portal YouGO! i Kaboszoneria. – Jak co roku podróżnikom wracającym z wakacji proponujemy zabawę na najciekawszą fotografię – mówi Grzegorz Pękała z praktycznyprzewodnik.blogspot.com. – Oprócz biżuterii za wyróżniające się zdjęcia przyznamy też upominki przydatne każdemu turyście.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zgłoszenie na konkurs@yougo.pl oraz polubić profile Kaboszonerii i YouGO! na Facebooku.