Nowa atrakcja dla dzieci w Centrum Handlowym Osowa

Zlokalizowane w Gdańsku Centrum Handlowe Osowa przygotowało wyjątkową atrakcję dla swoich najmłodszych klientów. W centralnej części galerii działa plac zabaw dla dzieci z jeżdżącymi elektrycznymi, pluszowymi zwierzakami Kizzy Animals. To pierwsze i jedyne miejsce w Trójmieście, gdzie maluchy mogą skorzystać z tego typu rozrywki.

Nowy plac zabaw został stworzony specjalnie dla najmłodszych. Jest w pełni bezpieczny oraz dostosowany do oczekiwań i potrzeb maluchów w różnym wieku. To nie tylko doskonała rozrywka, ale i edukacja. Poprzez zabawę dzieci uczą się, jak wyglądają i nazywają się dzikie zwierzęta. Dla trochę starszych to doskonała okazja do poprawy koordynacji ruchowej i sprawności fizycznej.

Zwierzaki uruchamiają się po wrzuceniu monety. Na elektrycznych zabawkach mogą jeździć wszystkie dzieci, niezależnie od wieku. Dodatkowo, do zabawy mogą się włączyć także rodzice – jeśli ich pociechy nie są jeszcze w pełni samodzielne. Obciążenie maksymalne zwierzaka wynosi 140 kg. Nad bezpieczeństwem bawiących się dzieci cały czas czuwa osoba obsługująca stoisko. Instruuje ona maluchy, jak bezpiecznie kierować zabawkami.

Jest nam niezmiernie miło, iż nasz nowy plac zabaw cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Pomimo iż atrakcja działa od niedawna to już zaskarbiła sobie sympatię maluchów. Poszerzenie oferty rozrywkowej dla najmłodszych klientów to nasz kolejny krok na drodze do zbudowania i podtrzymania wizerunku centrum przyjaznego dzieciom. Staramy się, aby nie tylko dorośli, ale również najmłodsi czuli się u nas komfortowo. Wspólna zabawa z rówieśnikami na placu wyposażonym w elektryczne zwierzęta Kizzy Animals sprawia dzieciom wiele radości, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Plac zabaw czynny jest przez cały czas otwarcia centrum handlowego. Obecnie 5 minut rozrywki to wydatek rzędu 5 zł, ale wkrótce uruchomiony zostanie automat na 2 minuty i przejażdżka na dzikich zwierzętach kosztować będzie symboliczne 2 zł.

Centrum Handlowe Osowa to jednopoziomowe centrum pierwszej generacji otwarte 18 listopada 1998 roku jako jedno z pierwszych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6). Na terenie obiektu znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz 68 butików i punktów usługowych. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.