Rodzinne święta w King Square w Krakowie

Już 18 grudnia 2011 (niedziela) św. Mikołaj odwiedzi krakowską Galerię Handlową King Square. Wizyta Orszaku Świętego Mikołaja to gwarancja dobrej zabawy zarówno dla starszych, jak i młodszych Gości.

Święta to magiczny czas, w którym rozdajemy upominki i jesteśmy nimi obdarowywani. W tym roku Galeria Handlowa King Square przygotowała dla swoich Klientów wyjątkowy prezent: pełne niespodzianek świąteczne spotkanie dla całej rodziny. Już 18 grudnia w godz. od 10.00 do 16.00 Centrum odwiedzi Orszak Św. Mikołaja. Warto wierzyć w istnienie świętego – przekonają się o tym wszyscy widzowie spektaklu „O Marku-niedowiarku, czyli spotkanie ze św. Mikołajem”. Mikołaj zawita do Krakowa, by zgodnie z tradycją rozdać najmłodszym upominki. Przez cały dzień na terenie Galerii będzie także działać Pracownia świątecznych przygotowań, gdzie samodzielnie będzie można wykonać świąteczne ozdoby.

Organizatorzy pomyśleli również o rodzicach. O godz. 12.00 odbędzie się oficjalne wręczenie nagród w konkursie na najlepsze hasło promujące King Square. Konkurs trwa jeszcze do 11 grudnia, aby wziąć w nim udział wystarczy odwiedzić Centrum i zaproponować kreatywny slogan reklamowy.  Laureatom konkursu prezenty rozda oczywiście Św. Mikołaj.

W programie m.in.:

10:00 – Przywitanie Gości przez Orszak Świętego Mikołaja

10.00-16.00 – Pracownia świątecznych przygotowań

11:00 – Spektakl dla dzieci: „O Marku-niedowiarku, czyli spotkanie ze św. Mikołajem”.

12:00 – Wręczenie nagród w konkursie na najlepsze hasło promujące Centrum Handlowe King Square

Więcej informacji o wydarzeniu oraz konkursie na najlepsze hasło reklamowe na profilu na portalu Facebook: www.facebook.com/CHKingSquare.