Makijaż sylwestrowy 2011

Niezależnie od tego, gdzie spędzimy noc sylwestrową, nasz makijaż powinien błyszczeć i wytrzymać do rana. O tym, jak odpowiednio podkreślić oczy i dodać im blasku, umiejętnie narysować kreskę na powiece, pomalować usta i nałożyć podkład, dowiemy się 29 grudnia podczas warsztatów robienia sylwestrowego makijażu w butiku Safio.

Każda uczestniczka warsztatów dowie się jakie kolory pasują do jej typu urody. Nauczy się metod nakładania różu i podkładu oraz opanuje technikę rysowania kresek na powiekach eyelinerem. Warsztaty poprowadzi Roma Szafarek wizażystka i właścicielka Makijażu Od Kuchni.

Do dyspozycji uczestniczek będą kuferki z kosmetykami, zestawy pędzli i lusterka. Na warsztaty można również wziąć własne kosmetyki, których nie potrafimy stosować, np. kolorowe cienie, czy szminki. Zajęcia odbędą się w czwartek od godz. 17 do 20. Wstęp kosztuje 50 zł. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto pośpieszyć się z zapisami pod numerem: 691-606-014 oraz mailowo pod adresem: k.podsiadlo@safio.pl.