Porównaj na StrefaWalut.pl kantory Cinkciarz, GoCash, TopFX w jednym miejscu!

Kantory internetowe cieszą się coraz większą popularnością. Początkowo internauci odnosili się do pomysłu z e-kantorami z dystansem. Ale to już przeszłość. Pierwsze lody zostały przełamane i kantory online zyskują rzeszę zadowolonych klientów.

Na sukces internetowych kantorów składa się kilka czynników. Po pierwsze, ich dostępność. Internet ma praktycznie każdy i korzystać z niego można praktycznie wszędzie. To duża wygoda, wymieniamy walutę, wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Po drugie, proste i przejrzyste zasady. Zakładamy konto w serwisie, zlecamy transfer i czekamy na walutę. I jeszcze jedno, wiele kantorów internetowych kusi nas dodatkowymi opcjami, np.: możliwość negocjacji czy zlecenia stałe.

W ostatnich latach otworzono dużą ilość kantorów online, więc mamy z czego wybierać. Aby pomóc internautom w podjęciu właściwej powstał serwis StrefaWalut.pl. To najlepsza porównywarka kantorów internetowych w Polsce. Dzięki niej możemy przejrzeć oferty takich kantorów online jak  Cinkciarz, GoCash czy TopFX. Kompleksowa informacja w jednym miejscu. Zakładka „Wizytówki” pozwala nam prześwietlić wszystkie kantory internetowe pod każdym kątem, co bez wątpienia pozwoli nam wybrać dobry kantor, w pełni odpowiadający naszym potrzebom.

Ponadto StrefaWalut.pl jako jedyna  porównywarka kantorów internetowych w Polsce, aktualizuje kursy walut w czasie rzeczywistym. To sprawia, że jesteśmy na bieżąco. W zakładce „Kursy walut” mamy przelicznik walut, za pomocą, którego szybko i bez problemów przeliczymy aktualny kurs każdej waluty dostępnej w kantorach internetowych.

Jeżeli jesteśmy głodni informacji gospodarczych, warto zajrzeć do „Newsroomu”. Tam czeka na nas porcja świeżych doniesień ze sfery ekonomicznej, opracowanych przy współpracy z wiodącymi portalami giełdowymi.