Długie rzęsy – piękne oczy

Przedłużanie rzęsKobiety – co tu ukrywać – były, są i będą próżne – piszę to jakem kobieta! Wydymamy usteczka, przekręcamy główeczkę, trzepoczemy rzęskami, kręcimy bioderkami. Tak już mamy! I już!

No właśnie… rzęsy. Jak mówią to oczy są zwierciadłem duszy, a na pewno były, są i będą inspiracją artystów. Magda Umer napisała: „łza na rzęsie mi się trzęsie”…, Agnieszka Osiecka w piosenkach pyta: „Czy te oczy mogą kłamać?”.

Śliczne, długie i gęste rzęsy to marzenie każdej kobiety. Dlatego warto, naprawdę należałoby spróbować nowego, genialnego zabiegu. Jest to oczywiście niezwykle popularne już na zachodzie przedłużanie rzęs w salonie piękności lub prywatnie u stylistki z uprawnieniami. Doświadczenia znanych mi kobiet, związane z tym zabiegiem są niezwykle pozytywne, spotkałam się nawet z określeniem, że się uzależniły – Panowie, proszę tego nie czytać!;))

Przedłużanie rzęsTak, czy inaczej, polecam ten zabieg, ponieważ pozwala uzyskać naturalny wygląd oczu, przy jednoczesnym zdecydowanym wydłużeniu i zagęszczeniu włosków na górnych powiekach. Po aplikacji spojrzenie jest niesamowite, intrygujące, zmysłowe, zalotne, figlarne… matko, braknie tchu i przymiotników. A już po prostu bezcenny jest wygląd rzęsek przy zamkniętych oczach. I to wszystko za cenę jedynych 150 zł i 2-3 godzin spokojnego leżenia. Wszystko! Pozostaje popatrzeć w lustro i zachwycić się.

W dzisiejszych czasach, my kobiety, musimy naprawdę mnóstwo wysiłku włożyć w pielęgnacje. Kiedyś ceniona wysoko 100-procentowa, szeroko rozumiana naturalność, dziś zastąpiona została dbałością o szczegóły, uwielbieniem dla gładkości wszelakiej, nawet tam „gdzie słońce nie dochodzi”. A rzęsy, zwodniczo, mają być, dłuugie i bujne. I dobrze, w tej kwestii bez zmian od wiek-wieków. Twarz wówczas zachwyca, przyciąga uwagę – zwłaszcza, że dzisiejsze sposoby przedłużania jedynie wytrawnemu oku pozwalają zauważyć, że nie do końca to robota Matki Natury…

Przedłużanie rzęsJestem gorącą zwolenniczką wszelkiego rodzaju subtelnych, akcentuję: subtelnych, ingerencji w urodę. A przedłużanie i zagęszczanie rzęs, takie właśnie jest – subtelne. Nic więc dziwnego, że z metody tej korzystają nader chętnie wszystkie Możne Tego świata (czyt. celebrytki). Tyle, że im zdarza się nieco przesadzić i naginają wówczas nieco, lub nieco bardziej granice tej subtelności. Ja wszystkim, zwyczajnym polskim dziewczynom, kobietom, matkom, żonom i kochankom polecam przedłużanie i zagęszczanie rzęs, bo na tym zabiegu, ale tylko fachowo zrobionym, nasza uroda zawsze zyska! Nawet nie umalowane wyglądamy świetnie, do tego dzięki naturalnemu wyglądowi tak zaaplikowanych rzęs, wyglądamy pięknie wszędzie: w pracy, na spacerze, w kuchni czy na imprezie. Gorąco polecam i pozdrawiam!