Nowy lakier do paznokci Color Club Beyond the Mistletoe

Na rynku pojawił się nowy lakier do paznokci Beyond the Mistletoe marki Color Club.

Odważ się wyjść z cienia, uwolnij swą energię! Jeśli tylko chcesz, przetańcz boso całą noc, Sylwestrową i każdą! Niech na Ciebie patrzą, podziwiają, zazdroszczą wdzięku i umiejętności – czaruj wszystkich odwagą, pewnością siebie i wytrzymałością, bądź nie do zdarcia!

Przekazuję w Twoje dłonie nową serię ekskluzywnych lakierów do paznokci Beyond the Mistletoe marki Color Club – niech pomogą Ci tej nocy, posłuż się nimi, jak najlepiej potrafisz, a nie pożałujesz efektu! Dodaj sobie jeszcze więcej olśniewającego uroku – dodaj swoim paznokciom refleksyjnego koloru błysków oczu zapatrzonych w Ciebie mężczyzn!

Beyond the Mistletoe Color Club to seria lakierów przygotowana specjalnie dla kobiet marzących o szampańskiej zabawie, fajerwerkach, tańcu, aż do rana! To seria dla kobiet, które nie boją się wyjść z cienia, chcą się wreszcie odważyć być wyrazistą Gwiazdą, którą wszyscy będą podziwiać!

Seria składa się z lakierów w wieczorowych kolorach, dopełnionych błyszczącym brokatem, podkreślającym ich głębię. Szeroka paleta barw serii Beyond the Mistletoe Color Club sprawi, że każda kobieta znajdzie w swej szufladzie z lakierami właściwy odcień, idealny do sylwestrowej i karnawałowej kreacji.