Kosmetyki VENITA – PR poprowadzi Kamodus Communications

Agencja PR Kamodus Communications będzie współpracować z Fabryką Kosmetyków VENITA. Działania Public Relations obejmą promocję kosmetyków w mediach dla kobiet. Podkreślana będzie jakość i 20-letnia tradycja Fabryki Kosmetyków VENITA.

Fabryka cieszy się zaufaniem klientek, dzięki wysokiej klasy produktów i ich korzystnej cenie. VENITA dostarcza kosmetyki do makijażu i słoneczne oraz produkty do koloryzacji, stylizacji czy pielęgnacji ciała i włosów.

Wysokie oceny kosmetyków VENITA przez konsumentki i media, potwierdzają zdobyte nagrody i wyróżnienia, takie jak Srebrne Godło „Najwyższa Jakość Quality International 2011” za Hennę do brwi i rzęs w kremie, Perły Rynku Kosmetycznego 2009 dla kolekcji brązów serii Henna Color, Najlepsze w Polsce 2009 za serię Henna Color Ziołowy Balsam Koloryzujący.

Fabryka Kosmetyków VENITA działa od 1989 roku. Założyli ją doświadczeni chemicy. Dziś firma to ponad dwustuosobowy zespół. VENITA jest marką ogólnoświatową, której jakość od 2003 roku potwierdza ją certyfikat ISO 9001. www.venita.com.pl

Kamodus Communications specjalizuje się w marketingu kobiecym, zwłaszcza w obsłudze firm kosmetycznych w zakresie komunikacji. Jest również współorganizatorem targów dla branży kosmetycznej, takich jak: Nail&Spa, Nails Professional, Akademia Paznokcia. www.kamodus.pl