Spa na Dzień Kobiet 8 marca

8 marca to Dzień Kobiet. Oprócz kwiatów i czekoladek można wymyślić bardziej oryginalny prezent, jak chociażby weekend w SPA. To wyjątkowy i pomysłowy upominek, który pozwoli oderwać się od obowiązków.

Biżuteria, bielizna, perfumy, wizyta w restauracji, przejęcie domowych obowiązków, wyjście do kina, opery czy teatru. To są pomysły mężczyzn na ten wyjątkowy dzień roku. Sposobem, by Twoja Kobieta poczuła się jak królowa, możesz pomyśleć o wyjeździe do spa.

Wyjazdy do spa nie są drogie i dostępne dla zamożnych. Relaks w basenach termalnych, w saunach oraz na zabiegach kosmetycznych – dzienny czy weekendowy – to dobry pomysł na udoskonalenie kobiecej skóry, włosów i paznokci. Kobiece ciało będzie mogło zregenerować się w spa po zimie.

Dostępne są różnorodne masaże, zabiegi na twarz, manicure, pedicure oraz usługi fryzjerskie. Partnerzy nie muszą jednak samodzielnie planować zabiegów, lecz mogą zdać się na opinię ekspertów ośrodka.

– Ważne jest odpowiednie przygotowanie skóry do zabiegu, dlatego na początek polecamy peelingi – mówi Monika Wiercioch ze Spa BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. – Dojrzałym kobietom z pewnością przypadną do gustu masaże połączone z użyciem kosmetyków na bazie miodu lub czekolady, substancje te mają właściwości ujędrniające i nawilżające. Alternatywą są zabiegi otulające, które drenują, dotleniają, redukują tkankę tłuszczową i przywracają dobre samopoczucie. Z kolei młodej skórze po zimie bardzo dobrze zrobi peeling błotny ciała połączony z kąpielą parową w saunie, która wzmacnia efekt aktywnych składników i minerałów zawartych w glinkach i soli z Morza Martwego.

Do spa mogą przyjechać nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Czekają na nich m.in. relaksujące masaże i odpoczynek połączony z aromaterapią. Dla par przygotowano pakiety zabiegów dla dwojga.