Dbaj o zdrową skórę

Szybciej i intensywniej żyją i pracują kobiety. Jak możesz w natłoku zajęć i obowiązków odnaleźć odrobinę czasu na zadbanie o siebie?

– Wśród klientek mamy coraz więcej kobiet zajmujących stanowiska managerskie i kierownicze – mówi Aleksandra Szlachcic z krakowskiego Osteomedu. – Żyją w biegu, cały czas sprawdzając maile i dzwoniąc do kontrahentów. Gdy wracają do domu, zaczynają drugą pracę. Ostatnia rzecz, na jaką mają czas, to zabiegi pielęgnacyjne.

W gabinetach kosmetyki estetycznej popularne są zabiegi laserem frakcyjnym. Ta nieinwazyjna metoda znacznie poprawia jakość skóry. Cera staje się miękka, napięta i ma jednolity koloryt. Zabieg stymuluje regenerację kolagenu – naturalnego budulca skóry. Zabiegi nie zwalniają z obowiązku regularnego dbania o siebie, ale pozwalają maksymalnie wykorzystać czas, którego i tak nam brakuje.

Jak twierdzą psycholodzy, wygląd zewnętrzny jest istotnym czynnikiem samooceny. Świadomość, że wyglądamy zdrowo i młodo daje pewność siebie i chęć do działania, a nasze wyniki polepszają się.