Wellness w domu dzięki ozonowi

Jeżeli chcesz mieć w domu własne SPA, poznaj produkt z Włoch do hydromasażu, kąpieli ozonowej i perełkowej – Ozonomatic Jolly MED. Firma DLF Sp. z o.o. wprowadziła go na polski rynek.

Jolly PTL i bardziej zaawansowany Jolly MED dają wybór 8 różnych programów masażu, w tym uaktywniającego krążenie, pobudzającego i sportowego. We własnej łazience możemy zrelaksować się i odpocząć, mając nawet niewiele czasu, a zatem zwiększyć jakość i komfort swojego życia.

Poprzednia generacja urządzenia trafiła w naszym kraju do prawie 40 tys. osób. Ozonomatic Jolly MED stosowany może być w domu, jak i w sanatoriach. Wyjazdy do SPA możesz zastąpić terapią z Ozonomatic Jolly MED. Urządzenie do kąpieli perełkowej i terapii ozonowej dzięki elastycznemu aplikatorowi powietrza można stosować w każdej wannie. Działa profilaktycznie i leczniczo, również z korzyścią dla urody. Urządzenie zostało zarejestrowane w klasie medycznej IIa. (Są cztery klasy wyrobów medycznych: I, IIa, IIb i III, wskazujące na ryzyko związane ze stosowaniem wyrobu medycznego.)

Lśniąca, gładka, napięta i nawilżona cera to oznaka znakomitej kondycji organizmu oraz marzenie każdej kobiety. Podczas hydromasażu skóra reaguje na dotlenienie. Przez nią ozon przenika do organizmu. Ozon w medycynie od wielu lat uznawany jest za skuteczną broń w walce z bakteriami i drobnoustrojami. Ponadto oczyszcza organizm z toksyn, reguluje gospodarkę hormonalną, usprawnia produkcję kolagenu, zwiększa napięcie i jędrność, wpływa korzystnie na funkcje wydzielnicze naszej skóry, a także przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Pęcherzyki ozonu w czasie masażu delikatnie złuszczają martwy naskórek, koją i goją podrażnienia, niosąc ulgę. Zabiegi spowalniają procesy starzenia.

Urządzenie Ozonomatic Jolly MED ma też funkcję pielęgnacji włosów i skóry głowy ozonem. Urządzenie docenią również alergicy, gdyż stwarza ono możliwość odkażania i odświeżania pomieszczeń. Wizualnie, urządzenie przeszło metamorfozę, jego design jest bardziej nowoczesny, agregat mniejszy, a silnik jest cichszy i ma dłuższą żywotność. Urządzenie zostało wyposażone w moduł chromoterapeutyczny, który pozwala oddziaływać na nastrój kąpiącego się emitowaną barwą.

Ozon w medycynie

Faktem jest, że ozon przy bezpośrednim kontakcie może być niebezpieczny, gdyż bardzo szybko wysusza błony śluzowe, prowadząc do ich pęknięć. Z tego powodu dopuszczalne jest użycie mieszanki ozonu z tlenem. Jeżeli cząsteczki ozonu połączą się  z cząsteczkami wody nie dojdzie do wysuszenia śluzówki. Ozonoterapia jest więc stosowana jako hydromasaż.

Ozonoterapia dla ludzkiego organizmu ma duże znaczenie, bo:

  • wspomaga wątrobę w procesie odtruwania organizmu
  • poprawia przemianę materii w komórkach i spalanie szkodliwych dla naczyń krwionośnych tłuszczy (cholesterol, trójglicerydy), czyli zapobiega zawałom i miażdżycy
  • obniżania i likwiduje zawartość kwasu moczowego we krwi
  • likwiduje toksyny, poprzez ich wiązanie i doprowadzenie do wydalenia
  • poprawia krążenie krwi, likwidowanie zatorów i zapobiega ich powstawaniu
  • redukuje zlepianie się czerwonych krwinek, poprawia transportu tlenu i przepływ krwi
  • zwiększa wchłanianie tlenu przez tkanki
  • niszczy grzyby, bakterie, wirusy i zapobiega ich ponownemu powstawaniu.

Ozonomatic oczyszcza nasze tętnice i żyły ze złogów, rozpuszcza zmiany miażdżycowe, obniża poziom szkodliwego cholesterolu, uelastycznia ściany naczyń. Odbudowuje nasz układ krążenia i przywraca mu właściwe działanie. Zdecydowanie skraca okres rekonwalescencji i skutecznie odbudowuje, uszkodzone części chrzęstne stawów. Dba też o skórę, oczyszcza z toksyn, reguluje gospodarkę hormonalną, usprawnia produkcję kolagenu, zwiększa napięcie i jędrność, wpływa korzystnie na funkcje wydzielnicze naszej skóry, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Pęcherzyki ozonu w czasie masażu delikatnie złuszczają martwy naskórek, koją i goją podrażnienia, niosąc odpoczynek.

Ozonomatic posiada opinie renomowanych placówek takich jak: Uniwersytet Mediolański, Akademia Medyczna w Gdańsku, Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie-Międzylesiu, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Klinika Rehabilitacji w Bydgoszczy prowadzoną przez prof. Jana Talara, czy Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny w Ciechocinku. Posiada także protokół medyczny w leczeniu chorób naczyń obwodowych, a także wspiera budowę polskiego sztucznego serca – DLF Sp. z o.o. przeznacza część dochodu ze sprzedaży swoich urządzeń na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi.

Sugerowana cena OZONOMATIC Jolly MED to 5.800 PLN. Dystrybuowany jest w sprzedaży bezpośredniej.