Konkurs na zimę – sfotografuj sport zimowy

Jeśli Ty również jesteś fanem snowboardu, narciarstwa, łyżwiarstwa lub jakiegokolwiek innego sportu i tak jak my ubolewasz na tym, że sezon zimowy trwa tylko cztery miesiące – rób zdjęcia i weź udział w konkursie fotograficznym.

W konkursie może wziąć udział każdy, bez względu na miejsce zamieszkania – jedynym warunkiem jest, aby zdjęcia były związane ze sportami zimowymi. Żeby przesłać pliki, wystarczy zarejestrować się na stronie: insilesia.pl. Osoby posiadające konto na Facebooku mogą zarejestrować się z wykorzystaniem podanych tam danych.

Do konkursu można zgłosić siedem pojedynczych fotografii tygodniowo. Kwalifikowane będą tylko prace zgodne z regulaminem, których autorzy poprawnie wypełnią formularz zgłoszeniowy.

Główną nagrodą jest pięciodniowy pobyt w hotelu Helan w Zakopanem obejmujący zakwaterowanie dla dwóch wraz ze śniadaniem. Helan urzeka klientów regionalnym wystrojem wnętrz i jedyną w swoim rodzaju domową atmosferą, utrzymywaną przez rodzinę wywodzącą się z najstarszego góralskiego rodu Gąsieniców.

Konkurs, organizowany przez Graviteo – wydawcę InSilesia.pl i AST Poland, startuje 26 lutego. Fotki można przesyłać do 15 marca. Nie pozostaje więc nic innego jak ubrać grube rękawiczki ciepłą kurtkę i ruszyć na fotograficzne polowanie.

Zobacz też: Przewodniki Turystyczne