Marka SOXO oficjalnym licencjobiorcą UEFA EURO 2012™

Firma OTO, producent marki SOXO został oficjalnym licencjobiorcą UEFA EURO 2012™. Marka SOXO już w listopadzie rozpocznie sprzedaż swoich pierwszych produktów z logo Euro 2012.

Marka SOXO wprowadziła do swej oferty m.in. skarpety niemowlęce z grzechotką, skarpety dziecięce z silikonową podeszwą, skarpety pięciopalczaste, stopki damskie i męskie, podkolanówki damskie, a także skarpety sportowe męskie z logo mistrzostw. Już na początku listopada pojawi się cała gama produktów zaprojektowana specjalnie na przyszłoroczne rozgrywki.

Jak zapewniają przedstawiciele producenta, markę SOXO wyróżnia nie tylko najwyższa jakość oferowanych produktów, ale również innowacyjność połączona z profesjonalną wiedzą i zaangażowaniem naszych pracowników. Doświadczeni projektanci dbają o każdy detal, kreują najnowsze trendy, starając się zaspokoić wciąż rosnące zapotrzebowanie na nowe wzory marki SOXO. Firma istnieje od ponad 10 lat.

O Euro 2012 w Polsce

UEFA EURO 2012™ to już czternasty turniej piłki nożnej o Mistrzostwo Europy. Pierwsze mistrzostwa Europy miały miejsce we Francji w 1960 roku, gdzie  odbywały się pod nazwą Puchar Narodów Europy. Od początku biorą w nich udział najlepsze krajowe reprezentacje piłkarskie Starego Kontynentu. ME rozgrywają się co 4 lata, a poprzedzają je eliminacje toczące się w grupach.  Od czasu turnieju we Włoszech w 1968 roku rozgrywki noszą nazwę Mistrzostw Europy.

Mecz otwarcia Euro 2012 odbędzie się 8 czerwca 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie, z kolei finał zaplanowany jest na 1 lipca 2012 roku na Stadionie Olimpijskim w Kijowie. Wszystkie mecze transmitowane będą w ponad 200 krajach na całym świecie.