Pożycz.pl – nowy serwis pożyczek społecznościowych

Pożycz.pl jest serwisem pożyczek społecznościowych, który proponuje użytkownikom udzielanie pożyczek bez udziału instytucji finansowych. Serwis będzie działał na rynku, na którym działają już m.in. kokos.pl czy finansowo.pl.

Użytkownicy serwisu ustalają, na jakich warunkach są gotowi wziąć pożyczkę. Określają np. kwotę, oprocentowanie oraz ilość rat. Druga grupa – inwestorzy – podejmuję decyzje o udzieleniu pożyczki. Serwis proponuje nową metodę inwestowania oraz stosunkowo atrakcyjne oprocentowanie dla osób potrzebujących gotówki. Nowy użytkownik serwisu Pożycz.pl może wziąć pożyczkę na kwotę do 1500 złotych. Pozytywnie przeprowadzone transakcje pozwalają na wystawienie oferty na coraz wyższą kwotę. Trzy lata to maksymalny czas, na jaki można wziąć pożyczkę.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, firma chce w krótkim czasie stworzyć najlepiej rozpoznawalną markę pożyczek internetowych w Polsce. – Co prawda nie jesteśmy pierwsi na rynku, ale dzięki rozbudowanym etapom weryfikacji użytkowników oraz zastosowaniu innowacyjnego systemu rozliczeniowego, Pożycz.pl spełnia wymagania nowoczesnego inwestora, oczekującego kolejnych wyzwań i szans na niestandardowe zarabianie w sieci. Pożyczkobiorcom natomiast dajemy możliwość wzięcia jeszcze tańszej niż dotąd pożyczki bez wychodzenia z domu – mówi Szymon Mydlarz, pomysłodawca i prezes portalu Pożycz.pl.

Zespół Pożycz.pl to grupa branżowych specjalistów z zakresu bankowości, finansów i marketingu. Wspomagają go doświadczeni programiści oraz eksperci wykorzystujący nowoczesne formy komunikacji z klientem. Właścicielem serwisu Pożycz.pl jest firma Future Net Sp. z.o.o. z siedzibą w Poznaniu. Serwis został stworzony dzięki otrzymanej z Unii Europejskiej dotacji w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Zobacz dodatkowe informacje o social lending: