Ślub Księcia Williama i Kate Middleton – transmisja na żywo w YouTube

Już dziś wielkie wydarzenie w Wielkiej Brytanii. W Londynie potomek królowej żeni się z wybranką. Relację na żywo ze ślubu przeprowadzą stacje telewizyjne na całym świecie. Jeśli jednak siedzisz w pracy i nie masz telewizora, możesz skorzystać z transmisji przez YouTube lub TVN24.

Plan ślubu zakłada wg czasu polskiego wydarzenia od 10:50 do 14:30. Przed południem młoda para uda się do Opactwa Westminsterskiego, a w samo południe rozpocznie się nabożeństwo w Opactwie. Po 13:15 orszak ślubny wyruszy z Westmister Abbey do Pałacu Buckingam. Na zakończenie nad głowami nowożeńców przelecą samoloty Królewskich Sił Powietrznych RAF.

Początek transmisji na YouTube w kanale brytyjskiej rodziny królewskiej o 11:00 czasu polskiego. Adres, pod którym można śledzić przebieg ceremonii to http://www.youtube.com/user/TheRoyalChannel
TVN24.pl zaczyna nadawanie z Londynu o 11:30 pod adresem http://www.tvn24.pl/slub

Jeżeli natomiast masz zablokowany streaming strumieni wideo w pracy, możesz śledzić Twittera lub portale internetowe. Specjalne wydanie swojego serwisu przygotowały również brytyjskie media, z BBC na czele – http://www.bbc.com/royalwedding

Jeżeli jesteście w Londynie i obserwujecie ślub pary William & Kate, prześlijcie zdjęcia i relacje na kontakt.publikus@gmail.com.