Warsaw Horse Days 2011 w Warszawie (Torwar)

W dniach 25-27 marca 2011 roku na warszawskim Torwarze odbędzie się po raz dziesiąty jedna z największych imprez jeździeckich w Europie Centralnej – Finał Pucharu Świata I Ligi Europy Centralnej w Skokach i Ujeżdżaniu. Polscy zawodnicy będą mieli wyjątkową okazję do rywalizacji ze światową czołówką jeźdźców.

X Warsaw Horse Days to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń, które dostarczy wszystkim kibicom wspaniałych emocji sportowych, jak i rozrywki, rodzinom chcącym spędzić weekend w nietuzinkowej atmosferze.

Warszawski Torwar przez cztery dni będzie centrum światowego jeździectwa, któremu towarzyszyć będzie Wielki Piknik Rodzinny. Bogaty program imprezy gwarantuje nie tylko rywalizację sportową na najwyższym poziomie, ale także liczne atrakcje dla odwiedzających. Zaplanowaliśmy konkursy w skokach, ujeżdżaniu, pokazy światowych akrobatów Horse Man Team oraz niezwykłego Lorenzo. Nie zabraknie też elementu edukacyjnego, pokazów hipoterapii, spotkań z zawodnikami i końmi dla zaproszonych dzieci z warszawskich szkół podstawowych.

Inauguracja imprezy nastąpi w czwartek 24 marca podczas wielkiej gali organizowanej wraz z magazynem MALEMAN. Program Warsaw Horse Days 2011 oferuje wiele atrakcji dla młodszych i starszych.