Wygraj przewodnik turystyczny od YouGO! Magazine i Wydawnictwa Nowy Świat

Rozpoczął się wspólny konkurs nowego magazynu o podróżach YouGO! Magazine oraz Wydawnictwa Nowy Świat, które znane jest między innymi z niestandardowych przewodników turystycznych. Do wygrania są przewodniki po Nowym Jorku, Turcji oraz Toskanii i Umbrii.

Zadaniem uczestników konkursu jest odpowiedź na pytanie związane z konkretną książką:

  • Aby mieć szansę na otrzymanie przewodnika „Nowy Jork. 101 miejsc, które musisz zobaczyć” (aut. Aneta Radziejowska i Marek Rygielski) należy przesłać do organizatorów propozycję listy najciekawszych atrakcji turystycznych na świecie oraz uzasadnić swoje typy. Kto zrobi to w najbardziej interesujący sposób, otrzyma tę książkę.
  • „Turcja. Półprzewodnik obyczajowy” (aut. Agata Bromberek i Agata Wielgołaska) trafi do osoby, która najciekawiej opisze swoje skojarzenia z tym krajem.
  • Książka „Toskania, Umbria i okolice. Przewodnik subiektywny” (aut. Anna Maria Goławska, Grzegorz Lindenberg) znajdzie się w rękach turysty, który najciekawiej opisze z czym kojarzy się mu Toskania i jakie byłyby jego wymarzone wakacje w Toskanii.

Odpowiedzi na pytania konkursowe można nadsyłać do 15 listopada 2011. Wyboru dokona jury. Najbardziej interesujące propozycje konkursowe będą pojawiać się na łamach portalu PraktycznyPrzewodnik.pl
Szczegóły konkursu w YouGO! Magazine.