Zbliża się międzynarodowa konferencja turystyczna e-Travel Forum 2011

e-Travel Forum to coroczna międzynarodowa konferencja poświęcona problematyce sprzedaży produktów turystycznych w internecie.

Konferencja ta urosła do rangi wiodącego ogólnopolskiego wydarzenia. Konferencja ta w swej 3-letniej historii przyciągnęła blisko 1000 uczestników oraz prawie 200 mówców. Jest uważana za niepowtarzalną okazję do nawiązania kontaktów biznesowych, poznania przedstawicieli wielu znamienitych firm oraz zapoznania się z aktualnymi trendami związanymi z tematyką e-commerce w turystyce. Serdecznie zapraszamy do udziału w czwartej edycji konferencji e-TRAVEL FORUM, która odbędzie się w dniach 25-28 stycznia 2011 r. w warszawskim hotelu Radisson Blu.

Głównym celem konferencji jest zaprezentowanie najlepszych strategii dystrybucji oferty turystycznej za pośrednictwem internetu oraz narzędzi sprzedaży i wsparcia promocyjnego dla turystyki. Generalnym sponsorem wydarzenia i wieloletnim merytorycznym partnerem jest Grupa Amadeus. W gronie oczekiwanych mówców nadchodzącej konferencji jest przedstawiciel Yahoo! ważnej firmy o globalnym znaczeniu a jeszcze w Polsce nieobecnej. W konferencji na przestrzeni trzech lat wzięło udział blisko 1000 uczestników oraz 200 mówców. Spodziewanych jest około 200-240 osób zarówno z Polski jak i zagranicy, zapewnione jest symultaniczne tłumaczenie polsko-angielskie.

e-Travel Forum 2011 będzie nie tylko doskonałą okazją do zapoznania się z trendami związanymi z e-commerce w turystyce ale także do nawiązywania kontaktów biznesowych. Oprócz obrad plenarnych, odbywają się tematyczne sesje równoległe i aranżowane rozmowy bilateralne. Szczegółowe informacje o nadchodzącej konferencji przedstawia strona www.e-travelforum.pl, w tym aktualny program, biogramy mówców i wnioski z poprzednich edycji.

źródło: Meetings Poland