Sukces Dompolu na targach Interzum w Kolonii

Największym zainteresowaniem odwiedzających stoisko wałbrzyskiej firmy Dompol na targach Interzum w Kolonii cieszyły się nowe wzory frontów meblowych oraz kolory folii okleinowych. To na tych targach firma produkująca fronty meblowe i blaty kuchenne MDF po raz pierwszy zaprezentowała nowe produkty.

Targi skupiają najważniejszych producentów i klientów z branży meblowej. Odbywają się co dwa lata. Wystawy odwiedziło około 50 tys. zwiedzających, którzy przyjechali na nie z całego świata. Obecność na Interzum w Niemczech to szansa na zaprezentowanie nowych rozwiązań i produktów, nawiązanie kontaktów z producentami i dystrybutorami akcesoriów meblowych.

PUPH Dompol sp. z o.o. z Wałbrzycha produkuje elementy meblowe od prawie 20-lat. Jak podkreśla prezes Dariusz Borczyk, firma stawiała na pozyskanie nowych kontrahentów oraz prezentację możliwości w zakresie rozwiązań technicznych i we wzornictwie partnerom z Unii Europejskiej. Dompol zaprezentował zatem najnowsze wzory frontów meblowych giętych oklejanych foliami PVC i PET oraz szeroką gamę frontów prostych o wysokim połysku. Uznanie w oczach gości targowych zyskały fronty proste i gięte o wysokim połysku – zwłaszcza gięte o szerokości 1200 mm w drewnopodobnych foliach wysokopołyskowych, jak również elementy meblowe w foliach drewnopodobnych Orzech Baltimore i Sardegna.

– Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, w tym ze strony kontrahentów z nawet tak odległych krajów jak Chiny, Filipiny czy Australia – mówi Dariusz Borczyk, prezes zarządu firmy Dompol. – Wcześniej kilkukrotnie prezentowaliśmy się na ZOW w Bad Salzuflen i na targach FURNICA w Poznaniu. Decydującym czynnikiem wyboru INTERZUM była wielkość i prestiż targów oraz duża liczba potencjalnych nabywców, także spoza Europy.

Więcej o meblach Dompolu na www.dompol.com.pl