Wybrano maskotkę siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów

Znamy już zwyciężczynię konkursu na maskotkę Why Not FLY. Premiera maskotki siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów odbędzie się 18 lutego. Laureatka zabawy wyjedzie na wspaniały weekend w Rzymie.

Było o co walczyć – główną nagrodą w zabawie był voucher na weekendowy pobyt dla dwóch w jednym z europejskich miast. Konkurencja była zacięta, dlatego jury miało twardy orzech do zgryzienia podczas wyłaniania laureata. Ostatecznie w wycieczkę do Rzymu wybierze się Janina Stanowska, która zaproponowała najbardziej odlotowy projekt. Dodatkowo przyznano wyróżnienie dla Magdaleny Rosłonek, która otrzyma koszulkę z autografami siatkarzy Asseco Resovii. Ponadto wszyscy, którzy nadesłali swoje zgłoszenia otrzymają gadżety Why Not FLY i rabaty na połączenia lotnicze.

Maskotka Why Not FLY, razem z wilkiem Soviakiem, wspierać będą drużynę Asseco Resovii Rzeszów przez kolejny sezon. Zwycięski projekt będzie można zobaczyć już 18 lutego w Hali Podpromie w Rzeszowie, w trakcie meczu Asseco Resovii z AZS Politechnika Warszawska. Wówczas to nastąpi oficjalne przekazanie nagród, a maskotka po raz pierwszy zagrzewać będzie zawodników do walki.

Konkurs „Zaprojektuj Maskotkę Why Not FLY” trwał od 13 grudnia 2011. Od początku budził spore emocje pośród sympatyków siatkówki i podróżników. Dowiesz się więcej o konkursie na stronie www.whynotfly.pl