Jak to działa?

Serwis Publikus.pl powstał po to, by każdy mógł opublikować ważną informację dla niego i potencjalnych zainteresowanych. Wsparcie redaktorów pomaga udoskonalać warsztat pisarski i rozwiązywać dylematy.

Aby publikować artykuły należy
skontaktować się z nami >>

 
 
 
 
 


 
Teksty, które mają szansę ukazać się na naszych łamach powinny być długości co najmniej 2000 znaków. Maksymalnie 1 link w treści. Możemy dodać linka do innych witryn. Nigdy nie publikujemy tekstów identycznych, jak w innych serwisach internetowych. Jeśli chcesz wstawić informację obecną w innych portalach, skorzystaj z płatnej opcji.
Warto dodać obrazek ze swojego serwera.

Jeżeli nie napisano inaczej, z artykułów opublikowanych w Publikus.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons – Attributions + No derivative works, tzn.
Uznanie autorstwa (ang. Attribution)
Wolno kopiować, rozprowadzać, przedstawiać i wykonywać objęty prawem autorskim utwór oraz opracowane na jego podstawie utwory zależne pod warunkiem, że zostanie przywołane nazwisko autora pierwowzoru.
Bez utworów zależnych (ang. No derivative works)
Wolno kopiować, rozprowadzać, przedstawiać i wykonywać utwór jedynie w jego oryginalnej postaci – tworzenie utworów zależnych nie jest dozwolone.

Dodaj informację

NAPISZ DO NAS, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO >>