Hotele Vienna International grają dla WOŚP

Vienna International Hotels & Resorts (VI) wspiera XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do 19 stycznia na aukcjach Allegro WOŚP można licytować płytę Rihanny z autografem oraz wyjątkowe vouchery na noclegi. W hotelach VI będzie przeprowadzona również kwesta.

Grupa hotelowa przekazała na rzecz aukcji następujące dary:

1. Voucher VIP na nocleg w andel’s Hotel Łódź w 2-poziomowym apartamencie Maisonette Deluxe (spały tu m.in. Rihanna i Shakira), ze śniadaniem i kolacją serwowanymi do pokoju, do wykorzystania do końca 2012 r.
2. Najnowsza płyta Rihanny zatytułowana „Talk that talk” z hitem „We found the love” z autografem
3. Plakat Placido Domingo ze zdjęciem i autografem tenora
4. Voucher na 2-dniowy pobyt w design hotelu angelo Hotel Katowice w pokoju Superior dla 2 osób, ze śniadaniem, wstępem do sauny i fitness oraz wyjątkową kolacją dla dwojga w Restauracji Sunlight
5. Pamiątkowy dysk w kształcie spodka z IX memoriału Huberta Jerzego Wagnera w 2011r. od angelo Hotel Katowice
6. Voucher na 2-dniowy pobyt w andel’s Hotel Kraków dla 2 osób ze śniadaniem, do wykorzystania do końca 2012 r.
7. Voucher na 2-dniowy pobyt w Chopin Hotel Kraków dla 2 osób ze śniadaniem, do wykorzystania do końca 2012 r.
8. Amber Baltic Międzyzdroje przekazał do licytacji voucher dla 2 osób na pobyt w hotelu, wraz ze śniadaniem, kawą i ciastkiem w Kawiarni Wiedeńskiej, 2-godzinnym bowlingiem i wejściem na basen i do sauny.

We wszystkich hotelach VI w Krakowie, Katowicach, Łodzi i Międzyzdrojach 7 i 8 stycznia przeprowadzona będzie kwesta. Puszki Orkiestry będą przy recepcji.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera na: „Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.”

Aukcja trwa na aukcje.wosp.pl.