Promocja na reklamę firm związanych z Hiszpanią

Jeśli prowadzisz firmę lub pracujesz w przedsiębiorstwie, które związane jest z działalnością na rynku hiszpańskim, skorzystaj z promocji na reklamę w najbliższym numerze YouGO! Magazine.

Dla wszystkich instytucji i spółek, których działalność wiąże się z Hiszpanią mamy atrakcyjną propozycję. Całostronnicowa, kolorowa reklama w YouGO! Magazine nr 1/2012 kosztować może dla Was już 199 zł netto.

Dlaczego? Najbliższe wydanie YouGO! Magazine poświęcone będzie właśnie Hiszpanii. Sprawdzimy, kiedy jechać do tego kraju, na jakie imprezy zapraszają nas poszczególne regiony, a tematem wiodącym będzie przewodnik po Barcelonie. Dodatkowo wiele ciekawostek, wywiadów i praktycznych porad związanych ze zwiedzaniem Hiszpanii.

Warto nawiązać współpracę z YouGO! Magazine, bowiem wszystkie numery magazynu są dostępne bezpłatnie w Internecie i można je pobrać przez cały czas. Magazyn promowany jest aktywnie w social mediach (m.in. Facebook i Google+), wśród osób zainteresowanych podróżami oraz promowany w tematycznych portalach internetowych. Zespół YouGO! planuje także inne przedsięwzięcia związane z Hiszpanią. Szczegóły można poznać kontaktując się z zespołem pod www.yougo.pl/magazine