Warsztaty Słodkości w Centrum Handlowym Osowa

Z okazji Dnia Dziecka zlokalizowane w Gdańsku Centrum Handlowe Osowa przygotowało wyjątkową atrakcję dla najmłodszych. W sobotę 4 czerwca w godzinach od 13:00 do 17:00 odbędą się Warsztaty Słodkości.

słodkości

Dzieci pod nadzorem opiekunów – ubrane w strój kucharza – będą dekorować pierniki i wyrabiać figurki z marcepanu. Ponadto, maluchy będą mogły brać udział w licznych konkursach i zabawach z atrakcyjnymi nagrodami.

„Chcemy, aby wydarzenie, jakim jest Dzień Dziecka było atrakcyjne zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów. Stąd pomysł na Warsztaty Słodkości, które budzą miłe wspomnienia z dzieciństwa rodziców i ciągle wywołują emocje wśród najmłodszych. W sobotę 4 czerwca zapraszamy wszystkich łasuchów do naszego centrum na niezapomnianą przygodę kulinarną mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Oprócz warsztatów kulinarnych oraz licznych konkursów Centrum Handlowe Osowa przygotowało dla dzieci jeszcze jedną niespodziankę – bajkową ciuchcię od Kizzy Animals, czyli przejażdżkę na elektrycznych pluszowych zabawkach. To pierwsze i jedyne miejsce w Trójmieście, gdzie maluchy mogą skorzystać z tego typu rozrywki.

CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.