Articles Posted in the " Informatyka, IT " Category

 • Szkolenia z grafiki komputerowej

  Szkolenia z grafiki komputerowej

  Trudnisz się grafikami komputerowymi, ale jesteś amatorem i poza kilkoma najważniejszymi rzeczami w bezpłatnych aplikacjach nie potrafisz nic więcej zrobić? A może przeczytałeś już parę tutoriali internetowych, lecz ciągle uważasz, iż twoje zdolności są niesatysfakcjonujące? W takim przypadku wpisanie się na kurs grafiki komputerowej będzie znakomitym rozwiązaniem na coraz większe rozszerzenie swoich zdolności.


 • Przenośne urządzenia elektroniczne

  W dzisiejszych czasach na rynku sprzętu elektronicznego możemy znaleźć wszelkiego rodzaju urządzenia przenośne, które mają nam ułatwić życie. Jest tak wiele marek, które produkują urządzenia elektroniczne w różnych cenach. Jak więc wybrać taką, która będzie dla nas najlepsza?


 • Sklepy internetowe nazwa.pl w pełni responsywne

  Rozwinięcie biznesu w sieci może być coraz prostsze, szczególnie z sklepem internetowym Sklepicom, który od dzisiaj jest responsywny. Warto wykorzystać ten trend, bo już 46% użytkowników internetu w Polsce robi zakupy w sieci (raport „E-commerce w Polsce 2014”, Gemius).


 • Kurs niemieckiego za darmo z Tweeba.pl

  Nowa aplikacja mobilna na smartfony i tablety do nauki języka niemieckiego autorstwa krakowskiego start-upu Tweeba.pl właśnie ujrzała światło dzienne. Tuż po jej wydaniu znalazła się w TOP 30 najchętniej pobieranych aplikacji edukacyjnych na platformie Android.


 • Księgowość może być o wiele prostsza – wybierz odpowiednie oprogramowanie

  Każda osoba, która posiada własną firmę wie, że samodzielne prowadzenie rachunków może być trudne i czasochłonne. Dlatego w takich przypadkach bardzo często zapada decyzja o przekazaniu swoich spraw do biura rachunkowego albo zatrudnieniu osoby, która zajmować będzie się tylko i wyłącznie tego typu kwestiami. Bez względu na to, które rozwiązanie ostatecznie się wybierzemy, powinniśmy mieć […]


 • Aplikacja mobilna do nauki niemieckiego od Tweeby

  Tweeba.pl, krakowski start-up znany z aplikacji mobilnej do nauki języka angielskiego, którą pobrało już prawie 100 tysięcy osób, opublikował właśnie kolejny program edukacyjny. Tym razem na swoich smartfonach i tabletach z systemem Android możemy uczyć się języka niemieckiego.


 • Szukasz ciekawego kursu? Wybierz kurs dotyczący grafiki

  Szukasz ciekawego kursu? Wybierz kurs dotyczący grafiki

  W ostatnich czasach dużo osób oprócz normalnej pracy poszukuje dodatkowego źródła pieniędzy. Niektórzy oddają się tworzeniu artykułów na portale internetowe, a sporo ludzi dokształca się w ramach weekendowych kursów na przykład z obszaru tworzenia witryn internetowych. • Bądź na topie i wybierz kurs programowania

  Bądź na topie i wybierz kurs programowania

  Bardzo wiele młodych osób interesuje się programowaniem. O niezwykłej popularności tej dziedziny świadczy np. ilość kandydatów na studia programistyczne. Każdy, kto chciałby rozpocząć karierę jako programista, powinien zaznajomić się przede wszystkim z językami programowania.