Articles Posted in the " Ważne " Category

 • W jaki sposób wzmóc odczucie bezpieczeństwa w dziedzinie motoryzacji

  W jaki sposób wzmóc odczucie bezpieczeństwa w dziedzinie motoryzacji

  Motocyklistów w polskim kraju ciągle przybywa. Każdy z nas może wskoczyć na motocykl i pojechać przed siebie czując wiatr we włosach. Możliwe jest to dzięki zmianie w regułach. Od kilku lat, możemy podróżować motocyklem, posiadając tylko prawo jazdy kategorii B czyli na samochody osobowe. Pozwala nam toteż na jazdę skuterami o pojemności do 50 centymetrów […]


 • Nauka hiszpańskiego

  Język hiszpański jest coraz bardziej interesujący dla młodych osób. Już nie tylko angielski jest powszechnie wybierany do nauki w szkołach. Czy nauka języków musi być trudna? Nie. Nauka słówek języka hiszpańskiego może być prosta na przykład z aplikacją na smartfona.


 • Rozwijamy Publikus.pl – nowe abonamenty

  Wraz z rozwojem Publikus.pl w kierunku coraz lepszego serwisu informacyjnego, wprowadzamy rozwiązania motywujące do pisania ciekawych treści. Teraz publikacja informacji prasowych jest płatna, ale dodawanie oryginalnych artykułów pozostaje bezpłatne.

 • 2012minut w Rabce-Zdroju

  Już za kilka dni (1-2 lipca) w Rabce-Zdroju odbędzie się niezwykłe wydarzenie sportowe – mecze piłki nożnej non-stop przez ponad 33 godziny. W ciągu 2012 minut jeden zespół, KS Chabówka, rozegra 23 mecze podejmując kolejnych przeciwników!
 • Poradnik: PR internetowy cz. 1 – Kim jest Twój klient?

  Wiele agencji Public Relations i specjalistów ds. PR prowadzi działania w Internecie tak, jak robili od zawsze ze „starymi mediami”. W dobie Facebooka, iPada i rosnącego znaczenia jednostki w Internecie, nie można skupić się wciąż na sobie samym. Wysłanie komunikatu do listy dziennikarzy internetowych to w najlepszym wypadku walenie grochem o ścianę.