Rozwijamy Publikus.pl – nowe abonamenty

Wraz z rozwojem Publikus.pl w kierunku coraz lepszego serwisu informacyjnego, wprowadzamy rozwiązania motywujące do pisania ciekawych treści. Teraz publikacja informacji prasowych jest płatna, ale dodawanie oryginalnych artykułów pozostaje bezpłatne.

Rosnąca ilość wiadomości, które są dodawane do serwisu Publikus.pl, spowodowała, że musimy wprowadzić opłaty na publikację informacji prasowych, wielokrotnie dodawanych artykułów i innych nieoryginalnych treści. Dzięki niewygórowanym opłatom agencje PR i firmy mogą wciąż docierać do Czytelników Publikus.pl – do czego serdecznie zachęcamy.

Zależy nam na publikowaniu ciekawych, autorskich wiadomości, dlatego artykuły oryginalne pozostają wciąż bezpłatne. Redakcja każdorazowo sprawdza nadesłane informacje, więc mogą Państwo liczyć na publikację swojego tekstu, jeśli spełnia kryterium oryginalności.

Wykupując abonament w Publikus.pl wspierają Państwo rozwój serwisu i – w przyszłości – finansowanie działalności autorów najlepszych artykułów w serwisie.

Zapraszamy do poznania oferty abonamentów na publikację informacji prasowych >>