EUROpromocja na szkolenia firmy DCB

Do końca maja 2012 roku trwa EUROpromocja na szkolenia w firmie DCB specjalizującej się wykrywaniem fałszerstw. Do wyboru są: pakiet na walutę złotą, waluta złota wzbogacona o sprzęt do liczenia banknotów oraz pakiet euro. Nowa promocja firmy DCB inspirowana jest zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej, które odbędą się tego lata w Polsce i na Ukrainie.

Uczestnictwo w kursach organizowanych przez spółkę DCB ma dać kasjerom lepszy komfort ich pracy, a pracodawcom lepszą jakość obsługi klienta. Dodatkowo, minimalizowane są straty finansowe i prawne związane z procederem fałszowania pieniędzy. Spółka przygotowała 3 zestawy propozycji na zakup specjalistycznych szkoleń z walut złoty oraz euro dla 5, 10 lub 15 osób, innowacyjnej Lampy Kasjerskiej DeCoBa 1085, lupy służącej do wnikliwego badania banknotów w dużym przybliżeniu oraz liczarki.

Euro 2012 to możliwy wzrost przypadków fałszowania europejskiej waluty, gdyż duże imprezy masowe to dobre miejsce na wprowadzenie falsyfikatów do obiegu. Duży wpływ na to może mieć planowana na okres trwania Mistrzostw dwuwalutowość, czyli możliwość płacenia w sklepach walutą Unii Europejskiej. Dlatego tak ważne jest przeszkolenie kasjerów ze znajomości zabezpieczeń banknotów, w szczególności z waluty euro.

W trakcie szkolenia uczestnicy nauczą się rozpoznawać cechy banknotów oryginalnych i ich zabezpieczenia, a ponadto zapoznają się z najnowszymi światowymi trendami w fałszowaniu pieniędzy. Kursy stwarzają także możliwość praktycznego wykorzystania nabytych umiejętności dzięki nauce weryfikacji pieniędzy przy pomocy lampy kasjerskiej. Każdy kursant dostanie zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Przedwiosenna EUROpromocja została przygotowana głównie z myślą o zbliżających się Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. To nie tylko wielkie piłkarskie emocje, ale także napływ zagranicznych kibiców płacących obcymi walutami. Banknoty euro są często podrabiane, dlatego ważne jest zapoznanie się z zabezpieczeniami tej waluty. Szkolenia organizowane przez naszą firmę to doskonała okazja do nabycia umiejętności w tym zakresie. Zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych pakietów, a zdobyta wiedza i umiejętności będą przydatne kasjerom, nie tylko w kontakcie z zagranicznymi gośćmi przybywającymi na wielkie piłkarskie widowisko, ale także życiu prywatnym” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB

Promocja na szkolenia trwa do końca maja 2012 roku. Ceny od 1220 zł netto do 3600 zł netto – w zależności od wybranej waluty i liczby uczestników kursu. Pracodawcy nabędą również specjalistyczny sprzęt pomagający w codziennej pracy z gotówką oraz zainwestują w bezpieczeństwo finansowe firmy.

Szkolenia odbywają się u klienta do 30 czerwca 2012 roku. Więcej na www.decoba.pl w zakładce „Promocje”.