Articles Posted in the " Uroda " Category

 • Najlepsze akcesoria ślubne

  Najlepsze akcesoria ślubne

  Ślub to bez żadnego, najmniejszego nawet wątpienia jeden z najważniejszych dni naszego życia. Zupełnie naturalnym zatem jest, że ludzie chcemy, aby ten dzień zyskał wyjątkową, należną mu oprawę. Największa uwagę poświęcamy z pewnością weselu, aczkolwiek sama ceremonia w kościele bądź urzędzie stanu cywilnego – w zależności, rzecz jasna, od tego, na jaki rodzaj ślubu decyduje […]


 • Antyperspirant a poziom aktywności

  Antyperspirant a poziom aktywności

  Istnieje powiedzenie, że jedynie diamenty są najfajniejszym kompanem dziewczyny. Jednak tak naprawdę takich miłych rzeczy jest dużo więcej. Niewątpliwie pośród nich znajdą się kosmetyki.


 • Rosnąca popularność depilowania woskiem

  Rosnąca popularność depilowania woskiem

  Piękne ciało to kwestia bardzo popularna. Duża liczba osób ceni sobie piękny wygląd i troszczy się nie tylko o podstawową higienę, lecz o szeroko pojętą estetykę. Jednym ze sposobów zadbania o własny wygląd jest depilacja. Z tego powodu depilacja stała się niezwykle popularna wśród pań i mężczyzn, a za tą tendencją idą już wszystkie salony […]


 • Czy kosmetyczka to opłacalny zawód?

  Czy kosmetyczka to opłacalny zawód?

  Obecny rynek pracy jest ogromnie wymagający, a co za tym idzie, zdarza się, że ludzie, którzy ukończyli przyszłościowe kierunki, posiadają świetne kwalifikacje, nie są w stanie znaleźć odpowiednio płatnej pracy.


 • Długie rzęsy – piękne oczy

  Długie rzęsy – piękne oczy

  Kobiety – co tu ukrywać – były, są i będą próżne – piszę to jakem kobieta! Wydymamy usteczka, przekręcamy główeczkę, trzepoczemy rzęskami, kręcimy bioderkami. Tak już mamy! I już!


 • Poznajmy sposoby na walkę z trądzikiem

  Poznajmy sposoby na walkę z trądzikiem

  Trądzik jest jednym z popularniejszych objawów dojrzewania. Objawia się wypryskami, które mają zwykle barwę czerwoną, mogą być wypełnione ropą lub bezbarwną, rzadką cieczą. Niestety, nieczęsto zdarza się, że mijają samoistnie. Znikają dopiero, gdy kończy się czas dojrzewania, a to znaczy, iż utrzymują się na twarzy, a czasami też na plecach albo dekolcie przez kilka lat.


 • Jak dbać o urodę w Lublinie?

  Jak dbać o urodę w Lublinie?

  Mnóstwo dam ma problem z odnalezieniem relaksu po wyczerpującej, całodziennej pracy. Przeważająca grupa dziewczyn rozmyśla wtedy o tym, w jaki sposób wykorzystać czas wolny na poświęcenie go dla swojego organizmu, polepszenie humoru oraz wyglądu.


 • Czym jest medycyna estetyczna?

  Czym jest medycyna estetyczna?

  Medycyna estetyczna jest dziedziną, która skupia się na poprawianiu wyglądu pacjentów. Zazwyczaj zabiegi medycyny estetycznej kojarzone są z fanaberią, jednak nie zapominajmy o tym, że specjalność ta pomaga pacjentom dotkniętym schorzeniami dermatologicznymi.


 • Botoks – zbawienie czy przekleństwo?

  Botoks – zbawienie czy przekleństwo?

  Botoks to popularna nazwa toksyny botulinowej, czyli trującego jadu kiełbasianego. Jad kiełbasiany jest jedną z najsilniejszych neurotoksyn, czyli toksyn wpływających na układ nerwowy. W latach 70. XX wieku raz pierwszy odkryto terapeutyczne właściwości botuliny.


 • Na czym polega fenomen stylu vintage?

  Na czym polega fenomen stylu vintage?

  Najbardziej podstawowa definicja stylu vintage wcale nie brzmi szczególnie zachęcająco, która kobieta chciałaby bowiem zrezygnować z ubrań będących najnowszym krzykiem mody na rzecz kreacji, które wyszły z niej trzydzieści lat temu? Styl vintage cieszy się jednak niesłabnącym powodzeniem na zachodzie Europy, a wśród jego entuzjastek nie brakuje również Polek. Warto zatem zadać sobie pytanie o […]